Hokejové hry - Česko vs. Švýcarsko

ZS Ivana Hlinky, S. K. Neumanna 1598, Litvínov

Euro Hockey Challenge se blíží, vstupenky na utkání se Švýcarskem v právě v prodeji

Image

POZOR! VSTUPENKY JSOU V PRODEJI POUZE PROSTŘEDNICTVÍM:

internetu www.ticketpro.cz,

v Prague Tourist Center, Praha / Rytířská 12,

v Rokoku, Praha / Václavské nám. 38,

a ve vybraných pobočkách společnosti TIPSPORT.

Seznam poboček sázkové kanceláře a kompletní informace naleznete na stránkách Tipsportu https://home.tipsport.cz/page/tipsport-ticketpro/.

 

Vstupenka je platná na 2 utkání 15. a 16. dubna 2011

 

Maximální počet při jednom nákupu 6 ks.

Děti do 3 let v doprovodu rodičů zdarma bez nároku na místo.

Držitel průkazu ZTP/P - max. 10 vyhrazených míst, k objednání na emailu zahalka@bpa.cz

Vstupenka je platná na 2 utkání 15. a 16. dubna 2011

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Závěr letošní reprezentační sezony bude bohatší o nový projekt Euro Hockey Challenge, v jehož rámci sehrají přední evropské výběry přípravu na mistrovství světa. Nový projekt otevře brány 30. března, poslední duely proběhnou 17. dubna, aktéři zvládnou celkem porci 36 zápasů. Český národní tým má před sebou šestici utkání, dvě se uskuteční na litvínovském ledě 15. a 16. dubna proti Švýcarsku!

Euro Hockey Challenge se od sezony 2010-11 zúčastní dvanáct nejlepších zemí podle žebříčku IIHF, který také bude rozhodovat o pořadí v případě rovnosti bodů. Těchto dvanáct mužstev bylo rozděleno do svou skupin. V jedné jsou kromě České republiky ještě Rusko, Švýcarsko, Bělorusko, Norsko a Dánsko, ve druhé Švédsko, Finsko, Slovensko, Německo, Lotyšsko, Rakousko. "Každý tým sehraje šest zápasů, celkem to činí 36 utkání před mistrovstvím světa," počítá svazový sekretář Martin Urban.

Český národní tým se nejprve 1. a 2. dubna představí v Norsku. 8. a 9. dubna hrají čeští hokejisté v Bělorusku, 15. a 16. dubna přivítají v Litvínově od 17:30 hodin Švýcarsko. Prodej vstupenek na utkání se Švýcarskem bude zahájen v pondělí 21. března od 9 hodin. http://www.ticketpro.cz/jnp/sport/hokej/620225-hokejove-hry-czech-hockey-games-cze-sui-zakaz.html?extp=iprodukce

Cena

240 - 360 Kč

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie 1 fotografií

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter