Rock na valníku

Areál Letního kina, Slaný

Image Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Jsme tu s druhou a zároveň poslední várkou účinkujících - zbytek vystupujících 30-36 kapel se totiž dozvíte z časového harmonogramu festivalu, který bude zveřejněn v poloviněkvětna.

Stále totiž ještě vedeme boj o dobu konání festivalu, resp. do kolika hodin se akce bude moci konat a na tom bude záviset finální počet účinkujících. Vše mají teď v rukou naši právníci... Festival se konat bude, ale je možné, že pouze od 10:00 do 22:00 hodin... O všem vás budeme již brzy informovat.

Každopádně po přečtení této novinky vám bude známo už 20 účinkujících souborů našeho open air festivalu ROCK NA VALNÍKU Made in Gambrinus No.12, který se bude konat 25.-27.srpna 2011 - NAPOSLEDY V AREÁLU LETNÍHO KINA SLANÝ.

Takže dalšími zveřejněnými jmény jsou: UŽ JSME DOMA, THE FIALKY, PUNK FLOID, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, ZNIČEHONIC, SATISFUCKTION, ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA, TRAKTOR, DOCTOR P.P. a KONFLIKT (SK).

Více informací o festivalu již brzy...

http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/hudebni/634510-rock-na-valniku-.html?extp=iprodukce

Cena

499 Kč, cena se bude postupně zvyšovat od 1.7. na 549 Kč

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie 1 fotografií

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter