Ruckby & Steak Flesh

Staré lázně, Kolín

Afterr Girlss-schow (módní přehlídky, zumba, konfetové ohňostroje, …), Michael C

Image Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

RUCKBY& STEAK FLASCH PÁRTY-semifinálový večer Afterr Girlss Kolín

Dlouho očekávaná schow, která ve světě sklidila obrovský ohlas konečně v Česku. Dalo by se říci z Las Vegas rovnou do Kolína. K zahájení semifinálového večera soutěže Afterr Girlss se Vám představí prvních deset semifinalistek, které soutěží o dívku do časopisu JOY. Tato soutěž není ledajaká a vy zažijete nevídané - moderátoři ve výstroji amerického fotbalu, zumba v přestávkách, konfetové ohňostroje, skvělá hudba. Dynamika, rychlost, agrese, tvrdí chlapi, krásné ženy a fantastická zábava. Spojení, ve kterém si každý přijde na své. Vám se tato jedinečná podívaná představí 25. 6. na hlavním sále v klubu Staré lázně Kolín. V druhé polovině tohoto exklusivního večera vystoupí ikona tanečního hudebního stylu DJ Michael C.

 

20:00     zahájení

22:00     Afterr Girlss-schow (módní přehlídky, zumba, konfetové ohňostroje, …)

24:00     Michael C

06:00     konec

 

Afterr Girlss

Jde se o novou liberálně zaměřenou schow, která svou podstatu nalézá v soutěžích krásy.

Jejíž zrod se nachází v americkém městě hříchu a hazardu Las Vegas, zde sklidila obrovské ovace a nadšení diváků. Pro svůj jedinečný průběh, strhující atmosféru, která si svou energickou a intenzivní zábavou podmaní každého návštěvníka.

Každý z večerů se odehrává na exklusivní téma (Rucgby, Ibiza, Vánoce, …) a je doplněn o trendy jako zumba, konfetové ohňstroje, světelné efekty, laser schow. Závěr večera pak dovrší DJ přední české scény (Lucca, LayDee Jane, Michael C, Lafayette, …).

V jednoduchosti se dá o Afterr Girlss říci, že spojuje krásné ženy, jedinečnou zábavu a nejlepší moderní hudbu. Snaží se vtáhnout diváka do dění večera tak, aby se nechal unášet na vlně euforie. Revoluce, kde večer dostává nový rozměr, který se nikdy neopakuje, nedá se vyprávět, musíte ho prožít!

Původní myšlenkou bylo opustit současné konzervativní průběhy soutěží krásy, jež se za dobu své více jak padesátileté existence takřka nezměnily. Tato myšlenka se však posunula mnohem dále…

Michael C

Michael C je talentovaný DJ, kterého charakterizuje jeho osobitý originální zvuk - směs trance, electra a techna. Hostuje po všech významných tuzemských klubech a akcích, pravidelně cestuje i za hranice. Představil se na na prvním vydání nejlepší tuzemské halové party Transmission, jako jediný český DJ vystoupil na Tiesto CEE Tour před 15 000 lidmi v T-Mobile Areně, v roce 2006 nastartoval úspěšnou rezidentní noc Entrance v legendárním klubu Roxy v Praze, hrál ve vyprodaném klubu Yes v Číně, jako první český umělec byl pozván na Euphonic Night v Berlíně a v Drážďanech, dlouhodobě připravuje radioshow Sunshine, která je vysílaná po celém světě na 5 rádiích. Michael dále navštěvuje Polsko, pravidelně hraje v Německu a na Slovensku, absolvoval velmi úspěšnou tour v září 2010 v Itálii, kde v červnu 2009 a červenci 2010 zazářil na festivalu Summer Emotion! Své zastoupení má například i v Portugalsku. Michael stále pravidelně dostává pozvánky na legendární festivaly Creamfields, Summer of Love, Pleasure Island, Hradhouse, Sundance, Maddox Open Air, zahraniční Summer City, Summer Emotion, Beefree, Okey Léto a spousty dalších.

Jeho hudbu zakoupíte po celém světě, nejrozšířenější servery Beatport, iTunes nebo Trackitdown nevyjímaje. Michaelův remix tracku Old Monitor do své Top 10 zařadil i holandský DJ a producent Joop, techtrance skladba Penetrate se držela dlouho na nejvyšších pozicích prodejnosti na serverech Audiojelly a Trackitdown. Michael je i žádaný remixér a jeho tvorba získala podporu po celém světě. Michael je také členem stáje Trance All-Stars Records. Od února 2010 startuje novou radioshow Refreshment v síti rádií Kiss.Od dubna 2010 Michael C boduje ve světových žebříčcích se svým singlem Exported, který do svých setů zařadili např. Guiseppe Ottaviani, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Jon O Bir, Ashley Wallbridge, San, RAM, Talla 2XLC a spousta dalších. Exported vyšlo na holandském labelu Total Digital Recordings a v recenzi serveru danceradioglobal.com získalo absolutní hodnocení 10/10. Michael letos navíc vydává ve skvělém tempu! Remix Piano In Heaven se objevil v září na latinskoamerickém Deep Ocean Records, remix Respecto na FS Music, další remixy na Trance All-Stars Records! Nejnovější a nejúspěšnější počin Put Me On se objevil 8. října na holandském labelu Deep End, obrovský support jmen jako Marco V, Sied van Riel nebo Kyau and Albert korunoval Ferry Corsten zařazením Michaelova singlu do své radioshow Corsten’s Countdown. Další Michaelův release Beat Street vyšel opět na Deep End v lednu roku 2011, brzký support oznámili opět Marco V, Sultan, San a další. Michaelův remix singlu Tosch – Feel The Noize podpořil například Jonas Hornblad. Obrovským úspěchem je remix pro kapelu Kosheen, který vyjde v první polovině roku 2011 a již teď se těší velké oblibě party people.

 

Více info na www.djmichaelc.com,www.idj.cz/michaelc

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/663675-ruckby-steak-flesh.html?extp=iprodukce

Cena

120 Kč, poté 150 Kč, na místě 200 Kč

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie 1 fotografií

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter