Vzácné setkání Honzy a Františka Nedvědů

Areál Letního kina, Slaný

Unikátní koncert legend českého folku bratří Nedvědů se chystá na středu 6. července do Letního kina ve Slaném.

Image Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Unikátní koncert legend českého folku bratří Nedvědů se chystá na středu 6. července do Letního kina ve Slaném.

Vzácné setkání Honzy a Františka Nedvědů to je název jedinečného koncertu, který se bude konat ve středu 6. července v Letním kině ve Slaném.

Bratři Nedvědové se opět sešli ke společnému koncertování. Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal jejich hity Stánky, Ptáčata, Frankie Dlouhán, Růže z papíru a další. Jejich písně, které zlidověly, a staly se doslova klasikou, si budete moci zazpívat společně. Hrát a zpívat budou dvě hodiny a to bez přestávky!

Využijte této unikátní příležitosti a nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět bratry Nedvědy spolu na jednom podiu. Začátek koncertu v 19:00.

 

Na samých počátcích založili Bratři Nedvědové kapelu Toronto, která byla později přejmenována na Brontosaury a společně vystupovali i ve skupině Spirituál Kvintet. Později se však dali každý na sólovou dráhu. V roce 1996 vystoupili společně na pražském Strahově, kde slavil Honza Nedvěd megakoncertem své padesáté narozeniny a kam přišlo neuvěřitelných 75 tisíc diváků!!!

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/country-folk/649841-vzacna-setkani-honzy-a-frantiska-nedvedu.html?extp=iprodukce

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie 1 fotografií

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter