Apartments Hortensia Teplice

3 hvězdičky

Penzion <strong>Apartments Hortensia Teplice</strong> je možné nalézt v klidné čtvrti lázeňské části města <a href="http://hotel.cz/teplice/" >Teplice</a> v těsné blízkosti zdejší botanické zahrady.<br>

Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu. K vybavení apartmánů dále patří TV se satelitním příjmem, možnost připojení k ADSL internetu a PC. http://www.hotel-teplice.cz/

Kontakt

Adresa:

Apartments Hortensia Teplice
J. Suka 13
41501 Teplice

Telefon:

+420 411 130 926
+420 608 925 025

E-mail:

recepce@hotel-teplice.cz
kucera@hotel-teplice.cz

Kuchyně

Apartmán má svojí plně vybavenou kuchyň. Příjemný večer je též možné strávit v některé z mnoha blízkých restauracích v lázeňské čtvrti města Teplice.

Ubytování

Apartmán č.1 *** - plocha 65 m2. Umístění v přízemí. 2 plně vybavené pokoje se 4 lůžky a 1 přistýlkou. Kuchyň - plně vybavena i pro dlouhodobý pobyt. Koupelna se sprchou a vanou, pračka, potřeby na sušení a žehlení prádla, WC. Přípojka kabelové a satelitní TV, dětská židlička a postýlka, vytápění s vlastní regulací. PC s ADSL internetem 6MB přímo v apartmánu.

Apartmán č.2 *** má oproti apartmánu č. 1 navíc: větší plochu - 80 m2,6 plnohodnotných lůžek. Umístění v 1. patře a velký úložný prostor na osobní věci, balkon.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter