Farma Třebušín - Zababeč

Rodinná farma s penzionem, možností jízdy na koni, pěší turistiky, cyklistických tras nacházející se v CHKO České středohoří nedaleko Litoměřic a cca 70 km od Prahy. Nádherná okolní příroda a klid CHKO s možností pěší turistiky, výletů na koních či na kole umožní příjemně strávit dovolenou, víkend nebo jen jednodenní výlet.

Penzion je zaměřen na agroturistiku. Nabízíme týdenní putování na koních až do SRN, týdenní putování na formanských vozech pro nejezdce na koních a rodiny s dětmi. Možnost pro cyklisty absolvovat stejné putování na kolech. Dále hvězdicová putování na koních s noclehem na farmě, víkendová putování nebo jen krátké vyjížďky do přírody. Jízdu na koních umožníme jak zkušeným jezdcům, tak úplným začátečníkům, kteří by chtěli poznat krásu okolní přírody z koňského sedla. Poskytujeme možnost pobytu s vlastním koněm a pejsci jsou také vítáni. farmazababec.wz.cz

Kontakt

Adresa:

Farma Třebušín – Zababeč
Třebušín 143
41201 Bohušovice nad Ohří

Telefon:

+420 731 523 469

E-mail:

farmazababec@email.cz

Ubytování

Ubytování v rodinném pensionu, který je součástí farmy ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a wc. Restaurace a stravování přímo v penzionu. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén.

Mapa

Podrobná mapa

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter