Giovanni Giacomo

4 hvězdičky

Hotel GIOVANNI GIACOMO*** najdete v historickém centru klidné lázeňské části města Teplice. Pro hosty je k dispozici nonstop servis, možné exkurze či sportovní aktivity. Součástí hotelu je wellness salon, hlídané parkoviště a konferenční sál. Multilingvální komunikace personálu, přizpůsobení pro business klientelu. Každý pokoj je vybaven digitální klimatizací, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem, volným přístupem k internetu, psacím stolem a sociálním zařízením.

Giovanni Giacomo Hotel & Restaurant**** je situován v klidné a historické části lázeňského města Teplice. Hotel se pyšní svou charakteristickou a jedinečnou atmosférou, kombinující klasické vybavení s pohodlným a příjemným prostředím. Jeho umístění je výhodné pro turisty i pro obchodníky s vyššími nároky na kvalitu poskytovaných služeb. Budova byla postavena v souladu s nejnovějšími evropskými kritérii a požadavky na kvalitu. Našim hostům nabízíme v salónu Sothys Paris kompletní terapie, které pomáhají překonat stres a únavu, a komplex spa procedur, který napomáhá omlazení organizmu a udržení krásy. Hotelové parkoviště je nepřetržitě hlídané kamerovým systémem a zavírané přes noc. Poplatek je 4.00 € na noc. Restaurace se otevírá pouze na objednávku pro více než 15 osob a může zároveň sloužit jako konferenční místnost s moderním technickým vybavením a cateringovými službami. Na požádání rádi pořádáme nejrůznější akce přesně podle přání klientů (svatby, narozeninová party apod.). Pro děti je na zahradě k dispozici hřiště. Teplice i okolí nabízí nepřeberně mnoho možností trávení volného času. Multilingvální personál Vám ochotně nabídne veškeré potřebné informace o možných ekxkurzích, o okolí a všech aktivitách, které se zde nabízejí. http://www.hotelcz.eu/

Kontakt

Adresa:

Giovanni Giacomo
Vrchlického 1243/17
41501 Teplice

Telefon:

+420 774 127 407
+420 417 537 583

E-mail:

recepce@hotelcz.eu

Otevírací doba

Nonstop.

Kuchyně

Hotelová restaurace je prozatím otevřená na objednávku pro více než 15 osob. Za příjemné ceny a s ochotným osobním přístupem pro klienty pořádáme soukromé i firemní akce včetně svatebních oslav či mezinárodních konferencí. Restaurace má kapacitu 30 až 60 osob, nedílnou součástí je terasa o kapacitě 30 osob. Zajištujeme kompletní gastronomický servis včetně doprovodného programu, dekorace a moderního technického vybavení. Restaurace je denně otevřená na dobu snídaní formou švédských stolů, jejíž cena je pro hosty zahrnuta v ceně ubytování.

Ubytování

Kapacitu hotelu tvoří 25 pokojů v třípodlažní budově: standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, pokoje typu Superior a Junior Suite a Prezidentské apartmá. Každý pokoj je vybaven klimatizací, psacím stolem, volným přístupem k internetu, telefonem s přímou volbou, minibarem, LCD televizorem se satelitními programy a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a fénem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kuřácké místo je pouze v hotelovém baru.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter