GREEN HOUSE

3 hvězdičky

Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojů a apartmánech.

Hotel Green House je hotel rodinného typu v Teplicích. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích a apartmánech. K dipozici je 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. V našem hotelu se nachází také restaurace, kde se podávají snídaně. V létě je možné po domluvě využít i terasu například ke grilování či jenom posezení. K hotelu náleží také oplocené parkoviště a hotelová garáž. Blízko hotelu se nachází lázeňské sanatorium které je možno také využít, dále pak Zámecký park vhodný na příjemné procházky. Hotel je vzdálen 3 minuty chůze od centra. http://www.greenhouse.cz

Kontakt

Adresa:

GREEN HOUSE
U soudu 9
41501 Teplice

Telefon:

+420 608 721 166

E-mail:

mrazekpa@seznam.cz

Kuchyně

V hotelu se nachází malá restaurace, která je určena pro podávání snídaní. V létě je možné využít terasu ke grilování.

Ubytování

Hotel Green House má k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů a podkrovní apartmán. Celková kapacita hotelu je 18 míst. Pokoje jsou vybaveny sociálním příslušenstvím, televizí se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter