HORSKÝ HOTEL ARNICA

2 hvězdičky

Krušné hory a jejich nejvyšší horu Klínovec (1244 m n.m.) můžete poznávat při ubytování v hotelu ARNICA, který se nalézá na jejím úpatí v malebné vesničce Háj pod Klínovcem (nedaleko obce Loučná pod Klínovcem). Začíná zde velice známý lyžařský areál, turistické a cyklistické stezky. Nedaleký hotel Nástup nabízí možnost plavání v krytém bazénu, tenisové kurty a minigolf. Proti hotelu je vidět Malý a Velký Fichtelberg a pod nimi světoznámé zimní středisko Oberwiesental se skokanskými můstky, letní bobovou dráhou pro děti i dospělé apod. Necelých 6 km je nejvýše položené městečko ve střední Evropě Boží Dar. Na trase leží řada světově proslulých lázeňských měst jako jsou Jáchymov, Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně.

Krušné hory a jejich nejvyšší horu Klínovec (1244 m n.m.) můžete poznávat při ubytování v hotelu ARNICA, který se nalézá na jejím úpatí v malebné vesničce Háj pod Klínovcem (nedaleko obce Loučná pod Klínovcem). Začíná zde velice známý lyžařský areál, turistické a cyklistické stezky. Nedaleký hotel Nástup nabízí možnost plavání v krytém bazénu, tenisové kurty a minigolf. Proti hotelu je vidět Malý a Velký Fichtelberg a pod nimi světoznámé zimní středisko Oberwiesental se skokanskými můstky, letní bobovou dráhou pro děti i dospělé apod. Necelých 6 km je nejvýše položené městečko ve střední Evropě, a to Boží Dar. Na trase leží řada světově proslulých lázeňských měst jako jsou Jáchymov, Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně. Stojí za to poznat i některé zajímavosti v nedalekém okolí jako je např. Letecké muzeum v městečku Kovářská, horu Měďník v Měděnci, kdysi královského horního města, zámek v Klášterci nad Ohří kde je výstava polodrahokamů a porcelánu atd. Lze využít i nově otevřený Aqua park v Klášterci nad Ohří (dětský bazén, plavecký bazén, proudový kanál, malé i velké tobogány), případně celoročně otevřený svět vodní zábavy Marienbergu v Německu (plavecký bazén, bazén s umělými vlnami, dlouhý tobogán s divokou řekou, minigolf, bowling, opalovací louka, bazény s masážními tryskami, sauny - zahrady). V městečku je také Pohádková hora - velká atrakce pro Vás a Vaše děti. http://www.arnica-janacek.cz

Kontakt

Adresa:

HORSKÝ HOTEL ARNICA
Háj pod Klínovcem 161
43191 Vejprty

Telefon:

+420 474 396 261
+420 725 868 016

E-mail:

arnica-janacek@email.cz

Otevírací doba

Otvírací doba recepce je každý den 08:00 - 22:00

Kuchyně

Hostům a návštěvníkům slouží restaurace s hořícím krbem, jídelna, dětský koutek a kuřácký salonek. V letních měsících je možno posedět na letní zahrádce s krbem, udírnou a otevřeným ohništěm. Za příznivého počasí grilujeme naše speciality.

Ubytování

Horský hotel nabízí ubytování pro cca 48 osob ve 14- ti dvou až šestilůžkových pokojích. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, televizo a možnost připojení k internetu. Snídaně je podávána formou švédského stolu. Oběd dle jídelního a nápojového lístku. Večeře je tříchodová - polévka, hl. jídlo, moučník, zel. salát nebo ovoce.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter