Hotel Almond

3 hvězdičky

Hotel ALMOND - ubytování Teplice je malý rodinný hotel, který Vám nabízí komfortní ubytování na okraji města Teplice. V hotelu se nachází jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, k dispozici jsou i čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Našim hostům nabízíme také bezplatně společnou kuchyňku, parkování na uzamčeném oploceném parkovišti přímo u hotelu a bezdrátové připojení k internetu v celém objektu. Hotel ALMOND - ubytování Teplice nově otevřel pro své hosty i útulnou restauraci, kde ráno podáváme výtečné snídaně (výběr ze čtyř menu).

Hotel Almond Vám nabízí ubytování na okraji lázeňského města Teplice, disponuje vlastním oploceným parkovištěm přímo u hotelu. Pokoje Hotelu Almond jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV + SAT. http://www.hotelalmond.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Almond
Stará Duchcovská 28
41503 Teplice

Telefon:

+420 608 156 112

E-mail:

info@hotelalmond.cz

Otevírací doba

Recepce otevřena od 07:00 do 10:00 a od 14:00 do 22:30

Ubytování

Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV se satelitem. WiFi připojení k internetu je po celém objektu zdarma.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter