Hotel Amálka

3 hvězdičky

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness… Je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit. Recepce je otevřena do 22:00.

Hotel Amálka vznikl rekonstrukcí hostince postaveného v devatenáctém století. V roce 1912 se hostinec rozšířil o jedno patro, které sloužilo jako taneční sál, později jako místní kino. V roce 2006 hostinec odkoupil rodák vesnice Straškov-Vodochody Luboš Kapitán, který celý objekt od základů zrenovoval, avšak zachoval původní ráz stavby. Byla zachována i tradice a atmosféra rodinného podniku.
Všechny pokoje hotelu Amálka jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, telefonem a minibarem. Možnost připojení k internetu, parkování u objektu.
Recepce je otevřena do 22:00 hodin. http://www.hotel-amalka.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Amálka
Straškov-Vodochody 24
41184 Straškov-Vodochody

Telefon:

+420 416 811 114
+420 739 630 743

E-mail:

info@hotel-amalka.cz
lucie@hotel-amalka.cz

Otevírací doba

Recepce je otevřena do 22:00 hodin.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter