Hotel Camelot

3 hvězdičky

Hotel v rytířském duchu, který vás uchvátí na první pohled!

Už na první pohled Hotel Camelot slibuje netradiční dovolenou. Celý areál i hotel sám dýchá rytířskou atmosférou. A tak se hosté mohou ubytovat v komnatách, své kočáry ponechat na vlastním parkovišti, kde kat veškerý majetek ochrání před lapky, a v krčmě se nechat obsloužit šenkýřkou a prolít své hrdlo chladivým mokem.

Hotel Camelot se nachází v krásném prostředí Tiských skal, jejichž prostředí si pro natáčení vybrali mnozí filmaři, naposledy produkce studia Walt Disney pro film Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň. http://www.hotelcamelot.cz/

Kontakt

Adresa:

Hotel Camelot
Tisá 355
40336 Tisá

Telefon:

+420 475 222 358

E-mail:

info@hotelcamelot.cz

Kuchyně

Hosté si mohou vychutnat pravou zbojnickou kuchyni v prostorné restauraci se 60 místy k sezení. Možnost grilování na terase nebo privátních setkání v hradním sklípku. V hotelu je možné zajistit svatební hostinu (svatby s obřadem v místě) a jiné rodinné oslavy a firemní večírky. Hotel Camelot Vám zajistí živou hudbu, rytířské turnaje, břišní tanečnice, kejklířské show, kouzelníka, break dance show, travesti show a mnoho dalšího.

Ubytování

Hotel Camelot nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV + SAT. Pro náročnější klienty je připraven apartmán. Celková kapacita hotelu je 42 lůžek. Na pokoji Vás může navštívit privátní pokojová pedikérka, manikérka, kosmetička.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter