Hotel Casanova

3 hvězdičky

Hotel Casanova*** se nachází v klidném prostředí parku jen pár desítek metrů od historického centra města Duchcov, které proslavil svým pobytem světoznámý svůdce žen Giacomo Casanova.

Hotel se nachází v klidném prostředí parku jen pár desítek metrů od historického centra města Duchcov. Nabízí k ubytování 70 lůžek ve 30 pokojích vybavených strandardně v kategorii ***. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici hotelový bar, restaurace, konferenční salonek, letní terasa a hlídané parkoviště. 24 hodin otevřená recepce umožňuje návštěvníkům nástup na ubytování v průběhu celého dne a také možnost zakoupení občerstvení. Pro kulturní a společenské akce je možné využít také krásné prostory Duchcovského zámku a cateringovou službu hotelu. http://www.hotelcasanova.eu

Kontakt

Adresa:

Hotel Casanova
Husova 101/45
41901 Duchcov

Telefon:

+420 417 835 714
+420 773 589 630
+420 603 399 201

E-mail:

reservations@hotelcasanova.eu
info@hotelcasanova.eu

Kuchyně

Restaurace Casanova je otevřena jak hotelovým hostům, tak veřejnosti. Denně od 10 do 22 hodin si návštěvníci mohou vybrat z široké nabídky jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně. Poloviční i plnou penzi je možno po dohodě upravit podle specifických přání hostů. V prostorách restaurace lze pořádat svatební hostiny, nejrůznější oslavy a setkání.

Ubytování

Nabízíme pokoje typu 1/1, 1/2, 1/3 A 1/4 a jedno dvoulůžkové apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a WIFI. Z některých pokojů je výhled na rybník Barbora nebo do parku na barokní kapličku svaté Barbory.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter