Hotel Cascade

Hotel je umístěn v centru města Mostu v těsné blízkosti magistrátu města, divadla Most a nově otevřeného obchodního centra Central Most. Hotel je vzdálený 2km od mosteckého autodromu a 80 km od Prahy.

Hotel nabízí 159 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností třetí přistýlky. Ubytovací kapacita je až 350 lůžek rozdělených do třídy standardní a business class.

www.hotel-cascade.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Cascade
Radniční 3
43401 Most

Telefon:

+420 476 703 250

E-mail:

hotel@hotel-cascade.cz

Otevírací doba

nonstop

Kuchyně

V hotelu je restaurace a kavárna. K dispozici jsou konferenční místnosti s celkovou kapacitou 350 osob. Je možné využít velkého a malého salónku a vinárny. Prostory je možné vybavit nejrůznější možnou technikou.

Ubytování

Standardní třída nabízí praktické a levné ubytování v pokojích vybavených TV, sociálním zařízením a lednicí. Tyto pokoje jsou v současné době před postupnou rekonstrukcí.

Business class poskytuje vysoký komfort v nově zrekonstruovaných pokojích vybavených sprchovým koutem, sociálním zařízením, TV a bezdrátovým připojením k internetu.

Tyto typy pokojů jsou určeny pro náročné hotelové hosty vyžadující nadstandardní služby a vybavení pokojů (kuchyňská linka, pracovna, dětský pokoj, vířivá vana).

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter