Hotel Habsburg

2 hvězdičky

Hotel rodinného typu poskytuje příjemné kvalitní služby pro všechny, kteří chtějí prožít volné chvíle v horské lokalitě, která rozhodně má co nabídnout, nebo pro ty, kteří právě projíždějí okolím. Hotel je též vhodný k pořádání podnikových školení, prezentací, škol v přírodě, lyžařských výcviků a rodinných oslav, svateb. Děti mohou ke svým hrám využít rozlehlé soukromé travnaté plochy před hotelem. Pro zájemce také možnost táboráků na tábořišti u hotelu. Oblast Krušných hor se stává v poslední době velmi populární, neboť nabízí kombinaci sportovních, kulturně-společenských aktivit spolu s návštěvou měst a míst, které jsou nepřehlédnutelně zapsány v české historii. V současné době jsou Krušné hory dějištěm řady sportovních akcí. Přijeďte k nám načerpat energii a nadýchat se čerstvého horského vzduchu.

Hotel Habsburg se nachází v malebném prostředí Krušných hor v obci České Hamry, která leží přímo u pěší turistické stezky s Německou republikou (6 km od města Vejprty a 40 km od lázeňského města Karlovy Vary).

Kontakt

Adresa:

Hotel Habsburg
České Hamry 11
43191 Vejprty

Telefon:

+420 474 396 020
+420 775 707 356

E-mail:

hotelhabsburg@seznam.cz

Otevírací doba

pondělí - pátek 9:00-23:00 sobota - neděle 9:00-24:00

Kuchyně

Restaurace Součástí hotelu je pivnice, restaurace, sál s pódiem a tanečním parketem.V letních měsících je k dispozici i venkovní terasa s kapacitou 24 míst. Nabízíme relaxaci u krbu a dokonalé vychutnání tradiční české kuchyně. Restaurace tvoří současně zázemí pro hotelové hosty. Je zde servírována snídaně a hosté zde mohou libovolně okusit širokou nabídku lahodných pokrmů. Samostatný salónek Pro uzavřenou společnost je připraven samostatný sál s pódiem a s širokou možností využití (svatby, rodinné oslavy, společenské večeře, posezení s přáteli, podnikové veřírky, atd.) Kapacita Pivnice 16 míst Restaurace 50 míst Sál 80 míst

Ubytování

Pokoje * Nabízíme ubytování v 1 - 4 lůžkových pokojích. * Kapacita hotelu 48 lůžek. * 13 pokojů se společným sociálním zařízením na patře. * 2 apartmány (2 - 4 lůžka) s vlastním sociálním zařízením.

Speciální nabídka

Lyžařský víkendový pobyt 2 x noc s polopenzí. 2 x celodenní skipas na Ski areál Klínovec-sever. (sjezdovky I. a J. za přemostěním) Doprava na sjezdovku tam i zpět. Cena za 1 osobu 1200 Kč Romantický lyžařský víkendový pobyt 2 x noc s polopenzí. 2 x celodenní skipasy na Ski areál Klínovec-sever. (sjezdovky I. a J. za přemostěním) Doprava na sjezdovku tam i zpět. Romantická večeře při svíčkách s láhví sektu. Cena nabídky za 2 osoby 2500 Kč Rodinný lyžařský víkendový pobyt (2 + 2) 2 x noc s polopenzí. 2 x celodenní skipas pro celou rodinu na Ski areál Klínovec-sever. (sjezdovky I. a J. za přemostěním) Doprava na sjezdovku tam i zpět. Na věku nezáleží - vhodné i pro 4 dospělé. Kompletní cena za 4 osoby 4200 Kč

Mapa

Podrobná mapa

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter