Hotel Koruna

2 hvězdičky

Hotel Koruna je situován v klidné části města a přitom je od centra vzdálen jen asi 300m. Nabízí velmi pohodlné a cenově příznivé ubytování. Hotel byl v roce 2005 zrekonstruován a zmodernizován tak, aby jeho styl odpovídal ubytování evropského standardu.

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Hosté u nás mají neomezený přístup k internetu a navíc jsou zde zaměstnanci ochotni pomoci s vyhledáním a poskytnutím potřebných informací. Na recepci i na každém pokoji jsou k dispozici informace o okolí Roudnice, typech na výlety nebo o vybraných střediscích pro využití volného času (např. sportovní kluby, fitness centra, plavecké bazény a restaurace). http://www.hotel-koruna.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Koruna
Jana z Dražic 103
41301 Roudnice nad Labem

Telefon:

+420 416 836 247
+420 724 025 967
+420 416 836 247
+420 724 889 416

E-mail:

hotelkoruna@gkr.cz
k.andresova@gkr.cz

Otevírací doba

6:00-23:00

Kuchyně

Pro skupiny ( firemní, sportovní ) je samozřejmostí zajištění stravy ( polopenze, plná penze ) v pizzerii za výhodnou cenu či dle dodaného jídelního lístku.

Ubytování

Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování. Nejvyužívanější jsou pokoje hotelového typu, dále nabízíme možnost ubytování v apartmánech v nejvyšším patře hotelu. V prvním podlaží budovy jsou pokoje mládežnického hotelu, které vyhovují hlavně potřebám cyklistů nebo hostům, kteří přespávají v hotelu jen jednu noc a nechtějí platit za vybavení, které nevyužijí.

Speciální nabídka

Součástí služeb, které našim hostům nabízíme, je zorganizování programu pro jejich volný čas. Tento program je přizpůsoben potřebám a přáním našich hostů - pokud chtějí více relaxovat než sportovat nebo naopak, vše naplánujeme podle jejich přání.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter