HOTEL LABE

2 hvězdičky

Dvouhvězdičkový Hotel Labe nabízí ubytování v centru královského města Litoměřice v blízkosti výstaviště Zahrada Čech.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro aktivní odpočinek mohou naši hosté navštívit krytý bazén, který je vzdálen pouhých pár metrů od hotelu. Pokud hledáte recept na vyplnění volných chvil, rádi Vám pomůžeme a zajistíme pro Vás kompletní organizaci turistických prohlídek, návštěv divadel, kin a muzeí apod.

U hotelu je zdarma k dispozici parkoviště, hotelový trezor, směnárna. Z placených služeb je to praní prádla, zajištění kulturního či sportovního programu dle přání zákazníka, osobní doprava mikrobusem (pro 8 osob), minibusem (pro 20 osob) nebo osobními vozy. http://www.hotellabe.com/cz/

Kontakt

Adresa:

HOTEL LABE
Vrchlického 10
41201 Litoměřice

Telefon:

+420 416 735 436

E-mail:

info@hotellabe.com

Otevírací doba

Recepční služba funguje 24 hodin denně, příjezd v pozdních nočních hodinách tedy není problém.

Kuchyně

K příjemnému posezení Vás zveme do hotelové restaurace, která svou pestrou nabídkou jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně uspokojí i velké labužníky.

Ubytování

Nabízíme pohodlné ubytování ve 115 pokojích různých velikostí a typů. 30 dvoulůžkových pokojů ***, 20 dvoulůžkových pokojů **, 15 třílůžkových pokojů a 50 apartmánů pro dlouhodobé ubytování.

Do výbavy všech pokojů patří koupelna s vlastním sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem, telefon, chladnička a trezor.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter