Hotel Lev

3 hvězdičky

<strong>Hotel Lev</strong> nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo v rodinném 2+2 apartmánu. <strong>Hotel Lev</strong> se v současnosti orientuje především na „bussiness“ klientelu, je proto moderně vybaven pro pořádání školení, kurzů, obchodních jednání apod.

Hotel Lev nabízí 27 plně zařízených pokojů, celková kapacita je 49 lůžek. Ve vybavení pokojů najdete vše, co je u hotelů této kategorie obvyklé - vlastní sociální zařízení, TV + SAT, telefon s přímou volbou, minibar a vysokorychlostní připojení k internetu. Hotel Lev poskytuje možnost komfortního krátkodobého i dlouhodobého ubytování, konferenční a cateringové služby, zajišťuje servis při slavnostních rodinných i firemních setkáních. http://www.hotel-lev.cz/

Kontakt

Adresa:

Hotel Lev
Kostelní 3/5
41002 Lovosice

Telefon:

+420 416 532 317

E-mail:

rezervace@hotel-lev.cz
sales@hotel-lev.cz

Otevírací doba

24 hodin 7 dní v týdnu

Kuchyně

Stravování zajišťuje hotelová restaurace a café bar, které nabízejí široký výběr jídel. Restaurace má kapacitu 40 míst, café bar 20 míst. Pro firemní setkání či rodinné oslavy jsou k dispozici dva salónky s kapacitou 20 a 25 míst. V letních měsících je otevřena příjemná venkovní zahrádka s obsluhou.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, telefonem s přímou předvolbou, vysokorychlostním připojení k internetu, TV se satelitními programy a minibarem.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter