Hotel Memorial

4 hvězdičky

<strong>Hotel Memoriál</strong> se nachází v domě, který je kulturní památkou evidovanou v regionálním seznamu kulturních památek. Interiéry hotelu Vás vtáhnou do historie dávno minulé, zároveň však poskytnou luxusní zázemí i nejnáročnějším klientům.

Hotel je situován v klidné části centra města Terezín. Dostupnost z dálnice D8 je cca 10 km.

Klimatizace není zahrnuta v ceně pokoje a je hrazena individuálně pouze v případě objednávky hosta. Přistýlka je možná pouze v presidentském apartmá.

Pes - pouze malá plemena povolena na základě předběžné dohody. Parkování je možné přímo před hotelem a to pod 24 hodinovým dohledem kamerového systému.

Hotel Memorial Vám může nabídnout kromě své pohostinnosti a odpočinku také profesionální relaxační služby v prostředí romantického studia. http://www.hotel-memorial.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Memorial
nám. ČSA 180
41155 Terezín

Telefon:

+420 416 783 082

E-mail:

hotel@hotel-memorial.cz

Kuchyně

K dispozici je kavárna, salónek nebo novorenesanční společenský sál. V letních měsících můžete posedět na venkovní zahrádce.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších klientů. Jsou vybaveny luxusním stylovým nábytkem zámkového stylu, nadstandardními koupelnami a klimatizací. Ve všech interiérových prostorách platí přísný zákaz kouření!

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter