Hotel Nástup

4 hvězdičky

<strong>Hotel Nástup</strong> naleznete v Krušných horách v nadmořské výšce 1000 m n. m. na úpatí hory Klínovec.

Hotel Nástup prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí a nyní Vám nabízí kvalitní servis a příjemné prostředí, které byste očekávali od čtyřhvězdičkového hotelu.

Pro chvíle aktivního odpočinku mohou naši hosté využít moderní krytý bazén s vodopádem a masážními tryskami. V hotelu se také nachází fitness koutek, sauna, hřiště na tenis, odbíjenou či nohejbal a hřiště minigolfu.

Hotel Nástup leží u nástupní stanice první sedačkové lanovky Skiareálu Klínovec Sever. V okolí hotelu na Vás čekají běžecké tratě a cyklostezky (jízdní kola můžeme zapůjčit), na Klínovci samozřejmě najdete kvalitní sjezdovky.

Hotel je bezbariérový.
Parkovat lze na vlastním parkovišti střeženém kamerovým systémem. http://www.hotelnastup.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Nástup
Loučná pod Klínovcem 104
43191 Vejprty

Telefon:

+420 474 396 120

E-mail:

recepce@hotelnastup.cz
koran@hotelnastup.cz

Kuchyně

Hostům a návštěvníkům Hotelu Nástup slouží restaurace (38 míst), denní bar s kulečníkem a ozvučená kavárna (až 60 míst) s tanečním parketem a krásným výhledem na okolní krajinu. V letních měsících je možno posedět na terase a využít i vestavěný gril.

Ubytování

Hostům jsou k dispozici 3 apartmány, 19 dvoulůžkových a 10 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky. Ke standardnímu vybavení patří mimo jiné vlastní koupelna, WC, televizor se satelitním signálem, radiobudík, telefon s přímou volbou, přípojka pro PC do hotelové sítě a minibar.
Apartmány se skládají z obývacího pokoje, dvou ložnic a sociálního zařízení.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter