Hotel Roosevelt

3 hvězdičky

Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Poskytujeme ubytování na jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor s českými i mezinárodními programy, minibar, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Recepce poskytuje hostům aktuální kulturní a sportovní přehled.

Image Hotel Roosevelt je situován v klidné části města Litoměřic, zhruba 5 minut chůze od centra.

V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro hotelové hosty je k dispozici parkování v garáži (za poplatek) nebo na hlídaném parkovišti (zdarma). Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Poskytujeme ubytování na jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor s českými i mezinárodními programy, minibar, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Recepce poskytuje hostům aktuální kulturní a sportovní přehled. www.hotel-roosevelt.cz

Kontakt

Adresa:

Hotel Roosevelt
Rooseveltova 962/18
41201 Litoměřice

Telefon:

+420 416 733 595
+420 774 428 384

E-mail:

rezervace@hotel-roosevelt.cz
l.vodicka@hotel-roosevelt.cz

Otevírací doba

Provoz recepce je nonstop

Kuchyně

Hostům je k dispozici hotelový bar a restaurace, ve které nabízíme českou i mezinárodní kuchyni a speciality šéfkuchaře. Během pracovního týdne jsou podávána zvýhodněná obědová menu (polévka, hlavní pokrm), hosté mohou využít také salátový bufet. Restaurace je otevřena denně od 11 do 22 hodin. V případě zájmu si hosté mohou objednat večeři o třech chodech (polévka, hlavní pokrm, zákusek) v ceně 250 Kč/ osoba. Každý pátek se v hotelové restauraci konají swingové hudební večery kapely Old Stars Band. Rezervace míst je na objednávku. Snídaně jsou formou studeného a teplého bufetu.

Ubytování

Nabízíme ubytování ve 32 pokojích které jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem a vlastním sociálním zařízením, televizí s digitálním příjmem českých a zahraničních programů, telefonem a minibarem.

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie 1 fotografií

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter