HOTEL UNION LOUNY

3 hvězdičky

Romantický hotel v renesančním stylu se nachází v centru města Louny vedle gotického kostela Sv. Mikuláše. Hotel Union nabízí ubytování ve 26 nadstandardně vybavených pokojích.

Hotel Union patří k významným hotelům Loun již od roku 1880. Postaven a vybaven je v renesančním stylu. Hotel nabízí příjemné, klidné a romantické prostředí. Pro hosty je zde připraveno 26 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím včetně 2 luxusních apartmá. Ve všech pokojích i restauraci je WIFI internet zdarma. Součástí hotelu je restaurace a rychta, denní bar, hlídané parkoviště, víceúčelový velký sál a nově i relaxační centrum se solnou jeskyní. http://www.hotel-union.cz

Kontakt

Adresa:

HOTEL UNION LOUNY
Beneše z Loun 139
44001 Louny

Telefon:

+420 415 653 330

E-mail:

info@hotel-union.cz

Kuchyně

Součástí hotelu je restaurace a rychta, která připravuje pro hosty speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí také snídaně a obědy. V letních měsících je otevřena i zahradní restaurace.

Ubytování

Hotel nabízí 26 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně 2 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a televizí se satelitním příjmem. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem. Ve všech pokojích je WIFI internet zdarma.

Speciální nabídka

Hotel nabízí hlídané parkoviště, denní bar, salonek, praní prádla, směnárnu, trezor a WIFI internet zdarma. V hotelu je možné se ubytovat i se psem.

Mapa

Podrobná mapa

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter