I.mlýn

Pension s restaurací l. Mlýn se nachází v Bezručově údolí v Chomutově. Naleznete zde místo pro své sportovní aktivity /cyklistika, kolečkové brusle, turistika/. K pensionu vede cca 6 km dlouhá cyklostezka. Je zde také místo k příjemnému odpočinku, protože pension je obklopen přírodou.

Image Nabízíme klientům ubytování v deseti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením /sprcha, toaleta/, některé z nich jsou s balkonkem a s televizí. Pro jednotlivce nabízíme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového. Stravování je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích. Každá z restaurací má kapacitu 50 osob, v létě je možné využít venkovní terasy s kapacitou cca 80 osob. K výběru nabízíme jídla české kuchyně, minutková jídla, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Ubytování je možné se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Děti do 5 let v doprovodu rodičů ubytováváme zdarma, zapůjčení dětské postýlky s vybavením /peřinka a polštář/ zdarma. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ubytování zdarma. http://www.prvnimlyn.cz

Kontakt

Adresa:

I.mlýn
Bezručovo údolí 55
43003 Chomutov

Telefon:

+420 474 624 334
+420 603 511 105

E-mail:

marcela.marhevkova@seznam.cz

Otevírací doba

Ubytovat se můžete každý den od 10 do 22 hodin.

Kuchyně

Nabízíme minutková jídla, jídla české kuchyně, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu. Stravování hostů je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích, každá restaurace má venkovní terasu.

Ubytování

K dispozici máme 3 dvoulůžkové a 7 třílůžkových pokojů se sociálním zařízením. Jednotlivce ubytováváme ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového.

Speciální nabídka

V blízkosti pensionu můžete využít také otevřené ohniště. Pořádáme svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní akce a rauty. Zajistíme květinovou výzdobu stolů a objednáme pro vás odpovídající hudební kulisu.

Mapa

Podrobná mapa

Poslední fotografie Přidat fotografie

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter