INTERHOTEL BOHEMIA

3 hvězdičky

Hotel Bohemia je situován přímo v centru stotisícového regionálního města Ústí nad Labem.

Město Ústí nad Labem leží pouhých 10 km od německých hranic a nachází se zhruba na polovině cesty mezi hlavním městem Prahou a Drážďany.

Interhotel Bohemia nabízí ubytování ve 147 pokojích a 3 apartmánech.

Hotel nabízí vlastní parkoviště pro osobní automobily i pro autobusy a k dispozici jsou rovněž kryté garáže. http://www.ihbohemia.com

Kontakt

Adresa:

INTERHOTEL BOHEMIA
Mírové náměstí 6/2442
40001 Ústí nad Labem

Telefon:

+420 475 311 111
475 311 111

E-mail:

info@ihbohemia.com

Kuchyně

Restaurace s kapacitou až 200 míst nabízí širokou paletu různých jídel, kde převládá česká kuchyně. Lze vyhovět i specialitami mezinárodní kuchyně.

Kavárna s barem a letní terasou s výhledem na náměstí slouží především k vedení různých jednání, schůzek s obchodními partnery apod. Nabízíme nejrůznější druhy kávy, dále klasické alkoholické a nealkoholické nápoje a rovněž je k dispozici pestrá nabídka menu včetně zmrzlinových pohárů.

Ubytování

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové. Se svou kapacitou je schopen ubytovat až 283 osob najednou. Řadí se mezi největší v regionu. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchou, WC, telefony, radiopřijímači a některé z nich barevnou televizí se satelitem, WiFi internetem, lednicemi.

Mapa

Podrobná mapa

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter