Motel ASAS

3 hvězdičky

Motel se nachází v bezprostřední blízkosti autodromu v Mostě a přírodního koupaliště Matylda. Má kapacitu 42 lůžek v prostorných pokojích, které jsou standardně vybaveny a svojí úrovní odpovídají dané kategorii ubytování.

Motel můžete využít i k různým jednáním, školením, obchodním schůzkám v salonku, který má kapacitu 20–30 osob. Ke svatebním hostinám lze využít prostory restaurace až pro 75 osob. V teplých jarních i letních dnech se nabízí posezení na terase pod zahradními slunečníky. Od 1.12.2010 jsou nově otevřeny školící prostory v areálu společnosti ASAS s kapacitou až 60 míst s možností různě rozestavěných stolů, v prostorném sálu je k dispozice coffebreaková místnost pro případné občerstvení studeným i teplým rautem. Místnost je plně vybavena projekčním plátnem, připojením k internetu, bezdrátovým ozvučením , možné připojení vlastních notebooků k jednotlivým místům a klimatizace. Pro školící se hosty je možné sjednat v motelu nejen ubytování , ale i plnou stravu (snídaně, oběd, večeře). Nabídku připravujeme vždy individuálně dle požadavků klienta. Parkování pro hosty školícího centra je možné v oploceném areálu Motelu ASAS. Pro skupiny hostů lze připravit i zábavný program - projekční tenis, golf, lyžování, šermování aj., bowling, taneční večer. Nově nabízené cateringové služby Vám pomohou uspořádat jakoukoliv společenskou událost bez starostí a námahy. Dále Vám nabízíme nové posezení v pergole s velkým zahradním grilem s možností přípravy selat a grilovaných mas s obsluhou i bez. Objednání naloženého masa 1 den, popř. minimálně 5 hodin předem, objednání selat minimálně týden předem. Pro maminky či rodiny s dětmi bude k dispozici nový dětský koutek. Celý areál je oplocen, takže o své ratolesti nemusíte mít strach. http://www.asas-most.eu, www.motel-asas.cz

Kontakt

Adresa:

Motel ASAS
Hraniční 2
43502 Most

Telefon

+420 476 705 854
+420 776 771 400

E-mail:

motel.asas@email.cz
b.sajdlova@seznam.cz
motel.asas@email.cz

Kuchyně

Součástí motelu je útulná restaurace, kde se podávají především hotová jídla, snídaně, obědy a večeře. Vybrat si můžete i s bohatého výběru jídel na objednávku, nealkoholických i alkoholických nápojů.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter