Pytloun Hotel Ostrov

4 hvězdičky

Náš čtyřhvězdičkový <strong>Hotel Ostrov</strong> se nachází v krásném a klidném prostředí lesů, skal a rybníků a je ideálním místem pro strávení nezapomenutelného víkendu nebo rodinné dovolené. Hotel s vnitřním vyhřívaným bazénem.

K ubytování v našem hotelu Ostrov je pro hosty připraveno 31 útulně vybavených pokojů a apartmánů různých velikostí s možností přistýlek. Pokoje v budově č. 2 jsou nekuřácké.

Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětský koutek. K aktivnímu odpočinku mohou hosté využít relaxační centrum s krytým vyhřívaným bazénem, parní lázní a vířivkou, na recepci hotelu je možné objednat masáže.

Parkování bez poplatku na hotelovém parkovišti. V celém hotelu bezplatný internet/WiFi. V okolí jsou výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví a lyžování. Přímo v místě se nachází soukromý rybářský revír s možností zakoupení krátkodobých povolenek. http://www.hotelostrov.com

Kontakt

Adresa

Pytloun Hotel Ostrov
Ostrov u Tisé 12
40336 Tisá

Telefon:

+420 475 222 428
Helena Kuličová

E-mail:

hotelostrov@hotelostrov.com
helena.kulicova@hotelostrov.com

Otevírací doba

24 hodin

Kuchyně

Chloubou je naše elegantní hotelová restaurace, zajišťující širokou nabídku tradiční české a mezinárodní kuchyně.

K večernímu posezení můžete využít lobby bar, letní terasu, v zimě strávíte příjemný večer u kamen v restauraci.

Ubytování

25 dvoulůžkových pokojů, z toho 1 bezbariérový, vybavený bezbariérovým sociálním zařízením a 6 apartmánů.

Výbavu každého pokoje tvoří koupelna s vlastním sociálním zařízením, telefon, internet, televize se satelitním příjmem a minibar.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter