Restaurace Beethoven

Naše restaurace zve hosty ke stolu na české i mezinárodní speciality, v nabídce nechybí dietní a vegetarianská jídla a bohatý výběr značkových vín. Restaurace jako jediná v Teplicích se pyšní zařazením do Maurerova výběru Grand Restaurant.

Nechte se unést atmosférou genia loci v Restauraci Beethoven. Krásné prostředí teplických lázní inspirovalo samotného Ludwiga van Beethovena k napsání dopisu „nesmrtelné milence“. Vztah k neznámé ženě ovlivnil jeho život i tvorbu na dlouhá léta a Beethoven na ni vzpomínal do konce života. Přijďte si užít symfonii barev, vůní a chutí tam, kde tvořil slavný Beethoven. Nabízíme speciality mezinárodní kuchyně a kvalitní výběr domácích a zahraničních vín.

Šéfkuchař doporučuje bylinková kuřecí prsa plněná sušenými tomaty, anglickou slaninou a sýrem s modrou plísní pečená na grilu, podávaná na hnízdečku z listového špenátu se smetanovým parmezánem. Restaurace se pyšní zařazením do Maurerova výběru Grand Restaurant – nezávislého průvodce po nejlépe hodnocených restaurantech v Praze a České republice. Příjemné prostředí oceníte nejen k firemním prezentacím a rodinným oslavám, ale i k romantickým večeřím pro dva. Součástí je oddělený salónek a zahrádka. Menu a výzdobu rádi sestavíme dle Vašeho přání. Nyní nově nabízíme pestrou nabídku tradičních jídel za výhodné ceny.

http://www.lazneteplice.cz/cz/restaurace/

Kontakt

Adresa:

Lázeňská (Dům Zlatá harfa)
415 01 Teplice(Dům Zlatá harfa)

Telefon:

+420 417 977 153

Otevírací doba

Úterý – Neděle 11:30 – 22:00

Mapa

Podrobná mapa

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter