The Forest Garden Hotel - České Švýcarsko

4 hvězdičky

Les, vzduch, voda, kameny, sny - the Forest Garden Hotel je perfektní místo pro romantický útěk pro Vás dva, vhodné k relaxaci, přemýšlení a dobíjení v sofistikované atmosféře domu a okolí hluboké přírody.

Les, vzduch, voda, kameny, sny - the Forest Garden Hotel je perfektní místo pro romantický útěk pro Vás dva, vhodné k relaxaci, přemýšlení a dobíjení v sofistikované atmosféře domu a okolí hluboké přírody. Hotel nabízí celkově jedenáct dvoulůžkových pokojů, dva jednolůžkové pokoje a deset prostorných pokojů s balkonem. Všechny rezervace jsou včetně naší speciální snídaně s Bohemia sektem. Bohatý sortiment baru nabízí variance nápojů a vysoce kvalitní francouzská vína 24 hodin denně, s happy hour od 16 hodin. Každý měsíc připravujeme novou nabídku nápojů pro Vaše potěšení. Ovocný bar je Vám zdarma také k dispozici. Umístění v otevřené krajině, nejsnadněji dostupné taxi, není lepší místo k vychutnání si sluníčka a čerstvého vzduchu než the forest Garden hotel: relaxovat na naší nádherné trávníkové pláži, vhodné rovněž pro nudisty, nebo využít hotelovou saunu. . www.theforestgardenhotel.cz

Kontakt

Adresa:

The Forest Garden Hotel – České Švýcarsko
Mezná u Hřenska 90
40717 Hřensko

Telefon:

+420 604 238 209
+420 412 514 380

E-mail:

info@theforestgardenhotel.cz
akrenke@centrum.cz

Ubytování

Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené TV+sat, wifi, sprchou + wc, některé vana a fén. Pokoje de luxe a suite mají také velké prostorné balkóny.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter