Zlatý lev Žatec

4 hvězdičky

Hotel Zlatý lev Žatec je **** nově zrekonstruovaný hotel s restaurací v centru historického města Žatec.

Hotel Zlatý lev Žatec je luxusní hotel po celkové rekonstrukci všech prostor. Modernizace byla provedena s ohledem na historickou spojitost hotelu s Žatcem - severočeskou chmelařskou metropolí.

Hotelový komplex je složen z ubytovací části s výtahem (25 luxusních dvoulůžkových pokojů a 2 Suite s možností přistýlky). Recepce a lobby bar - non stop, parkoviště ve dvoře popř. monitorovaná místa před hotelem, stylová restaurace Žatecký sklípek. WiFi (internetové bezdrátové spojení v prostorách hotelu). http://www.zlaty-lev.cz

Kontakt

Adresa:

Zlatý lev Žatec
Oblouková 228
43801 Žatec

Telefon:

+420 415 240 030

E-mail:

recepce@zlaty-lev.cz

Kuchyně

Restaurace Žatecký sklípek je stylově zařízena a je součástí hotelového komplexu. Hosté se zde mohou celodenně stravovat. Snídaně se podává formou bufetu,oběd a večeře - výběr z menu. Kuchyně je staročeská s místními specialitami a mezinárodní s bohatým výběrem studené a teplé kuchyně.

Ubytování

Pokoje jsou klidné, prostorné a luxusně vybavené. Na všech pokojích je WC, koupelna se sprchovým koutem (suite s rohovou vanou a sprchovým koutem), fén, plazmové TV se SAT, telefon s přímou volbou, internet - kabelové připojení, trezor a minibar.

Služby na pokoj: room servis, hotelový sluha, praní a žehlení, čištění bot.

Mapa

Podrobná mapa

Rezervace

Poslední komentářeSledujte
nás Facebook Twitter